Tėvų švietimas – mokymai, kursai, paskaitos, seminarai 

 

Jūsų vaikas alergiškas maistui? Pasikalbėkime apie alergiškų vaikų mitybą!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ kviečia tėvelius, auginančius maisto alergija sergančius vaikus, daugiau sužinoti apie alergiškų vaikų mitybą ir kartu įveikti kylančius iššūkius.

Renginio metu vaikų ligų gydytoja vaikų alergologė Ieva Adomaitė papasakos, kaip atpažinti alergiją maistui, ir aptars alergiškų vaikų mitybos principus. Tinklaraščio „Viskas BE“ autorė Joana Šaulienė pasidalys praktiškais patarimais, kaip prisijaukinti pakitusį racioną, ir patars, kaip ypač pamėgtus, dažnai vartojamus produktus pakeisti naujais, alerginės reakcijos nesukeliančiais produktais.

Renginio data: 2021 m. birželio 22 d. (antradienį).

Renginio laikas: nuo 18.00 iki 20.00 val.

Renginio vieta: „Vilnius Tech Park“ didžiojoje konferencijų salėje (Antakalnio g. 17, Vilnius). Fizinių vietų skaičius ribotas – jei negalėsite sudalyvauti, kviečiame stebėti renginio tiesioginę transliaciją, kurią rasite „Vilnius sveikiau“ „Facebook“ paskyroje.

Renginio kaina: renginys nemokamas.

Registruokis kviečiame čia: https://bit.ly/3wbq0MQ

Vasara prasidėjo, o kartu su ja ir maudymosi sezonas. Kreipiamės į Jus norėdami priminti, kaip svarbu pasikalbėti apie saugų elgesį prie vandens su vaiku!

Daugiau informacijos apie saugų elgesį bei pirmąją pagalbą nelaimės atveju kviečiame žiūrėti Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ parengtoje vaizdinėje informacijoje.

Kviečiame dalyvauti paramos akcijoje „Gerumo lašelis“, kuri skirta paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Tai paramos akcija, skirta vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Renginio globėja Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.
Plačiau apie asociaciją Paguoda– https://we.tl/t-nsuwUpJzV3

Dalinamės informacija apie vaikų priėmimą į Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija.

Daugiau informacijos rasite paspaudę ant nuotraukos arba nuorodos.

 

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu (kviečiame paskaityti).

Brolių ir seserų konfliktai: kaip sumažinti įtampą šeimoje

Trumpas filmukas