Tėvų švietimas – mokymai, kursai, paskaitos, seminarai 

 


Lietuvos sveikuolių sąjunga kviečia į unikalią, edukacinę, 9 online seminarų programą „Laimingi tėvai – laimingi vaikai“. 

Vaikų auklėjimas yra vienas svarbiausių dalykų žmogaus gyvenime, Vieni auklėjime akcentuoja tai, ką vaikui reikia žinoti, mokėti, suprasti. Mums sako: reikia, nes  … reikia, kad ….. Kitas auklėjimo žvilgsnis orientuotas į tai, kaip pasiekti gerai žinomą privalai, privalai, privalai. Ji sako: norint … būtina, kad … būtina …. 

Mūsų programa siekia tik vieno tikslo: padėti tėvams, mokytojams ar pedagogams suprasti save, suprasti auklėjimo sąlygas, suprasti vaiką, priimti jį, išgirsti jo vidinę būseną, pamatyti, kas įmanoma auklėjant, o kas neįmanoma. 

Programą ves tikras profesionalas, charizmatiškas, suprantantis kitus ir mokantis išgirsti bei įsijausti lektorius, humanistinės pedagogikos ekspertas Aleksej Babajanc, turintis daugiau nei 30 metų darbo praktikos su vaikais, paaugliais, tėvais ir mokytojais. Aleksej Babajanc yra praktinės psichologijos aukštosios mokyklos direktorius, pedagogas, psichologas – konsultantas.

Detali edukacijos programa

 

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu (kviečiame paskaityti).

Tėvų švietimas – mokymai, kursai, paskaitos, seminarai 

 

Higienos institutas pradėjo įgyvendinti 2014-2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Sveikata“ projektą „Programos „Neįtikėtini metai“ pritaikymas ir įgyvendinimas Lietuvoje“, kurio tikslas – stiprinti pozityvios tėvystės įgūdžius, įgyvendinant programos „Neįtikėtini metai“ modulį Lietuvoje. Projekto, kuris bus vykdomas šalyje iki 2022 m., o dar penkerius metus užtikrinamas jo tęstinumas, tikslas – pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymas ir stiprinimas, suteikiant tėvams daugiau žinių ir įgūdžių, reikalingų tinkamam 3–6 metų vaikų, turinčių elgesio ir emocijų sunkumų, auklėjimui ir jau spalio mėnesį planuojama pradėti vesti mokymus tėvų grupėms.

Šiais metais Vilniuje planuojama organizuoti mokymus 2 tėvų grupės iki 12 tėvų. Mokymai pirmajai tėvų grupei prasidės 2021 m. spalio 21 d. dviem srautais. Užsiėmimai vyks Vilniaus lopšelyje-darželyje „Pilaitukas“ (I. Kanto al. 7A, Vilnius) trečiadieniais nuo 17.30-19.30 val. (grupės vadovės Viltė Striūkienė (tel. 865865462) ir Dovilė Varkalienė (tel. 868150651) ir Vilniaus Santariškių lopšelyje-darželyje (Santariškių g. 27A, Vilnius) trečiadieniais nuo 18.00-20.00 val. (grupės vadovės Aurelija Šiautkulienė (tel. 868150318) ir Marija Kudrevičiūtė (tel. 868150628). Planuojama 18 kassavaitinių užsiėmimų.

Atkreipiame dėmesį, kad esant ekstremaliai  COVID-19 situacijai savivaldybėje, mokymai gali būti organizuojami nuotoliniu būdu. 

 2020

Brolių ir seserų konfliktai: kaip sumažinti įtampą šeimoje

Trumpas filmukas