• Vaikų amžiaus grupė: 3–4 metai
  • Grupėje dirba:

    mokytojos dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą
    Krisina Vilutienė ir Aušra Maciulevičienė
    mokytojos padėjėja Jadvyga Korvel

Grupė „Zuikučiai“


Nuo rūbinės prasideda susipažinimas su „Zuikučių“ grupe. Ant sienų kabančiuose stenduose tėvai randa svarbiausią informaciją apie artimiausius renginius ir išvykas, valgiaraštį, vaikų dienotvarkę, jų užimtumo būreliuose grafikus, straipsnius aktualius jų vaikų amžiaus tarpsniui. Tėvai čia ras darželio ugdymo programą, segtuvus su vaikų darbeliais, kurie nuolat atnaujinami ir pildomi.
Rūbinėje eksponuojami vaikų darbeliai, piešiniai, rengiamos įvairios parodos.
Grupės  aplinka suskirstyta į veiklos centrus: dailės, matematikos ir konstravimo, gamtos, vaidmeninių žaidimų, statybinių žaidimų ir kalbos.
Matematikos ir konstravimo centre vaikams suteikiama galimybė aiškintis matematinius santykius manipuliuojant konkrečiais daiktais, juos dėliojant, skaičiuojant, rūšiuojant, lyginant. Vaikai kviečiami eksperimentuoti, tyrinėti, pasitelkiant šviesos stalą.
Statybinių žaidimų centre vaikai žaidžia pavieniui arba grupelėmis su įvairaus dydžio ir formų kaladėlėmis. Jame lavinami vaikų socialiniai įgūdžiai, gamtos ir matematiniai pradmenys, judesių ir kalbos ugdymas.
Kalbos centre vaikų laukia bibliotekėlė, vieta rašyti ir matyti rašto simbolius. Čia vaikai skaito, varto, klauso, diskutuoja, pasakoja ir klausinėja.
Vaidmeninių žaidimų centre vaikai lavina socialinius, emocinę ir intelekto raidą.
Gamtos tyrinėjimų erdvėje vaikai tyrinėja , ieško, stebi juos supančią aplinką, fauną bei florą. Stebėdami ir eksperimentuodami jie bando supantį pasaulį, natūralus smalsumas skatina pažinti, atrasti bei mokytis.
„Zuikučių“ grupės vaikai kiekvieną dieną atranda save, mokosi, tyrinėja, daug laiko praleidžia lauke….

Draugystė- tai nepaprastas, kupinas atradimų patyrimas. Jis padeda mums augti, pažinti pasaulį, atskleisti save. Draugais tampama todėl, kad gera kartu leisti laiką, galima pasidalinti paslaptimis, patarimais, įgyvendinti įvairiausius sumanymus ir nuveikti daugybę kitų be galo šaunių dalykų…. Tad „Zuikučiai “ statė draugystės bokštą 🙂

Pasirinkim paukštį savo: Vienas – mano, kitas – tavo ,- Dainorėlis vyturys… Pažiūrėsime,kuris Už visus aukščiau nuskris…🐦🦉🕊

Zuikučių grupės vaikai kartu su darželio bendruomene dalyvauja Respublikinėje sporto pramogoje „Bėgimas su trispalve 2022“

Pasitinkame kovo 11-ąją

„Žiema žiema bėk iš kiemo!“

Myliu tėviškėlę,

Myliu Lietuvėlę,

O kai paugėsiu,

Dar labiau mylėsiu….

Visuotinė pilietinė iniciatyva – Atmintis gyva, nes liudija

Kaip smagu, kaip smagu, mums sportuot visiems kartu!

Piešiame rūbelius

Pagaliau tai atsitiko – Taip gražiai lauke prisnigo. Bėgsime visi į kiemą Ir pasveikinsime žiemą. Nulipdysim sniego senį, Vaikų draugą besmegenį, Piešime ant sniego gėlę, Ruošim paukščiams lesyklėlę. Pastatysim sniego pilį, Sniego šulinį gal gilų, Kepsim sniego bandeles, Ore gaudysim snaiges. Tai smagumas tos žiemos, Buvom pasiilgę jos. Kol žiema pas mus viešės, Namuose nieks nesėdės.

Pasaka, pasakėlė…📚
 
 
 

Kiekvieną dieną mus lydi įvairios emocijos. Tai mes linksmi, tai mes supykę… ir taip viena emocija keičia kitą. Emocijos yra labai svarbios mūsų gyvenime, todėl labai svarbu su vaikais kalbėti apie kylančias emocijas ir jausmus, padėti jas atpažinti ir įvardinti… Tad šią savaitę „Zuikučiai “ aptars jiems kylančias emocijas, mokysis jas įvardinti, atpažinti ir nupiešti…

„Zuikučiai “ stato draugystės miestą tolerancijos dienai paminėti 🏠🏡

Projektas – Žibintas nušviečia takelį

Oi, ežy, ežy, ežy,

Ką spygliukuose neši?
– Ogi matot, ripu tapu, –
Visą šūsnį klevo lapų.
Rausvą obuolį iš sodo,
Štai ir viskas, kaip atrodo…
🍏🍎🍏🍎🍏🍎
Spalvindami išbandom įvairias technikas 🙂

Kai mieste nemiega niekas,

Atkeliauja dėdė miegas:

-Jau pavargot? Aš einu,

Daug sapnų dalinu…

Mes Zuikučiai, mes linksmi,

Visad būnam užimti,

Ir skaičiuojam, ir dainuojam,

Dar dėlionių padėliojam….

„Zuikučiai “ naujoje grupėje 🐰❤

 

Smagūs tyrinėjimai ir žaidimai lauke 🐌🌞

Grupės dainelė

Saulės zuikiai mes linksmi,
Visad būnam užimti.
Ir skaičiuojam,ir dainuojam
Dar dėlionių padėliojam.

Mokam draugą mes paguosti,
Jeigu reikia ir pasnausti.
Užduotėles padaryti,

Ir dar grupę sutvarkyti.
Visad draugiškas būrys,
Pasitinka jus kasryt!