• Amžiaus grupė: 3–4 metai
  • Grupėje dirba:

mokytojos dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą Jolanta Jakutovičienė ir Jurgita Ananjevienė
mokytojos padėjėja Irena Liutkevičienė

Grupė „Saulutės“

„Saulučių“ grupės prioritetas yra užtikrinti vaikų saugumą, stiprinti emocinę ir fizinę jų sveikatą. Stengiamės įvairiu oru eiti į lauką, visoje darželio teritorijoje ir savo aikštelėje stebėti gamtos pasikeitimus, analizuoti, tyrinėti, grūdintis, žaisti judrius žaidimus.
Čia vaikai yra skatinami būti draugiški, padedantys vieni kitiems, žingeidūs, kūrybingi. Stengiamės atsižvelgti į kiekvieno vaiko poreikius individualiai pagal galimybes ir aplinkybes. Grupėje yra gera, jauki atmosfera.
Grupės erdvė padalinta į veiklos centrus: kalbos {„Seku seku pasaką“}, dailės {„Spalvų šalis“}, matematinių vaizdinių formavimo ir konstravimo {„Galvočiai“}, siužetinių-vaidmeninių žaidimų {„Namai namučiai“, statybinių žaidimų { „Kaladėlės, mašinėlės}. Šiemet mūsų grupėje trimetukai, tad skatinsime juos su suaugusiojo pagalba rinktis veiklą pagal pomėgius centruose.
Nuo pat mažumės skiriame ypatingą dėmesį matematinių vaizdinių formavimui, kalbos lavinimui. Sudarome sąlygas, kad vaikai jaustųsi laisvai, saugiai, žaistų ir ugdytųsi kartu su savo bendraamžiais.Turime savo grupės himną.

Grupės dainelė

Mes mergytės kaip saulytės,
o berniukai kaip sauliukai.
Draugiški vaikučiai,
vaikučiai pabiručiai.
O lia, o lia, o lia lia,
šokam, šokam čia čia čia.
ir po vieną ir po du,
ir visi visi kartu.

„Boružėlės mes „ Saulutės“,
šviečiam savo spinduliukais.
Glostome kiekvieną,
nors ir visą dieną.

O lia, o lia, o lia lia,
šokam, šokam čia čia čia.
ir po vieną ir po du,
ir visi visi kartu.

Autoriai: žodžiai J. Jakutovičienės, muzika J. Mackevičienės