Galerija

Sferinis kinas

2019 m. kovo 22 d. lopšelyje-darželyje "Boružėlė" lankėsi Sferinis kinas.

Vaikai žiūrėjo filmą "GYVŪNAI – mūsų draugai"

 

Vaikai sužinojo daug vertingų ir naudingų įdomybių apie gyvūnus.

Pamatė laukinius džiunglių, savanos, dykumos, Šiaurės ir Pietų ašigalių žvėris. Kaip atrodo žirafa, beždžionė, liūtas, dramblys... Ką jie valgo? Kokie gyvūnai gyvena vandenyno dugne..? Sužinojo naudingos informacijos apie paukščius, vabalus ir i nykstančias gyvūnų rūšis.

Edukacinis užsiėmimas

2019 m. kovo 15 d.  vyko edukaciniai užsiėmimai su Lego.

Tema - šiukšlių rūšiavimas, atliekų perdirbimas. Vaikai konstravo  šiukšlių mašiną

Kovo 11-oji

Aldona Elena Puišytė

 Lietuva

 Senolė žemė žydi

Vaivorykštės spalva

Visų gražiausias žiedas

Gimtinė LIETUVA.

 

Gražiai pragydo paukštė,

Virš gojų lėkdama.

Įsiklausyk - tai gieda

Gimtinė LIETUVA.

 

2019 m. kovo 12 dieną darželyje vyko renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Mes, pedagogai. stengiamės perduoti meilę Lietuvai dainomis, eilėraščiais, rateliais ir tikimės, kad mažose širdelėse pasėsime pagarbos ir meilės daigelius savo Tėvynei.

Užgavėnės

Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

Jei nebėgsi, išvarysim,

Su botagais išbaidysim!

Užgavėnės – žiemos šventė, kurios paskirtis – išvyti žiemą ir prisišaukti pavasarį. Tai viena iš savičiausių ir žaismingiausių tradicinių švenčių. Vienas pagrindinių Užgavėnių šventės atributų yra kaukės ir persirenginėjimas. Seni žmonės sakydavo – jei Užgavėnių nešvęsi, tai visus metus nuo nelaimių neatsiginsi.

Linksma ir triukšminga buvo Užgavėnių diena Vilniaus lopšelyje-darželyje "Boružėlė"...

Po tokio triukšmingo žiemos varymo belieka laukti pirmųjų pavasario pranašų.

Mano miestas - Vilnius

2019 m. sausio 25 d. "Smalsučių" grupės ugdytiniai lydimi priešmokyklinio ugdymo pedagogės Vitalijos Aleksandravičiūtės ir meninio ugdymo pedagogės Jūratės Mackevičienės dalyvavo priešmokyklinukų viktorinoje "Mano miestas - Vilnius" Vilniaus lopšelyje-darželyje "Puriena". Vaikai komandinio darbo metu atidžiai stebėjo miesto vaizdus, sekė pasakas ir padavimus apie Vilnių, dainavo, minė mįsles, džiaugėsi miesto grožiu. Visiems tai suteikė gerų emocijų ir bendrystės jausmą.

Išvyka į "Lėlės" teatrą

2019 m. sausio 22 d. lopšelio-darželio ugdytiniai lankėsi "Lėlės" teatre ir žiūrėjo spektaklį "Princesė ir kiauliaganys".

 

Sniego karalienės karalystė

2019 m. sausio 18 d. "Ąžuoliukų" grupės ugdytiniai su priešmokyklinio ugdymo pedagoge dalyvavo džiaugėsi žiemos pramogomis aktyviai dalyvaudami plenere "Sniego karalienės karalystė" Vilniaus lopšelyje-darželyje "Zylutė"

Pilietinė iniciatyva

2019 m. sausio 11 d. Vilniaus lopšelio-darželio "Boružėlė" bendruomenė uždegdama žvakeles languose prisiminė Laisvės gynėjų dieną ir dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje "Atmintis gyva, nes liudija"

 

Išvyka į "Lėlės" teatrą

2018 m. lapkričio 21 d. "Nykštukų gudručių", "Saulės zuikučių", "Gėlyčių", "Smalsučių", "Drugelių", "Vyturėlių" ir "Žvaigždučių" grupių ugdytiniai lankėsi Vilniaus "Lėlės" teatre. Žiūrėjo nuotaikingą spektaklį "Daktaras Dolitlis".

Morkadienis

2018 m. spalio 30 d. lopšelis-darželis "Boružėlė" šventė Morkų šventę!!!

Šventėje netrūko gerų emocijų, skambėjo vaikų juokas, įspūdžiai, vaikai prižadėjo valgyti daug morkų, juk jos taip naudingos vaikučių akytėms ir gerai savijautai.

 Prie šventės organizavimo labai prisidėjo ir tėveliai, jie papuošė vaikus oranžiniais drabužėliais, o auklėtojoms beliko pagaminti karūnėles ar pasiūti kepurėles. Tėveliai vaikučius nustebino iškepę skaniausius pasaulyje morkų pyragus. Šventėje buvo gausu oranžinės spalvos, gerų emocijų ir ji dar ilgai išliks kiekvieno atmintyje

 

 

 

 

 

Muzikinė edukacinė veikla

2018 m. spalio 18 d. priešmokyklinių grupių ugdytiniai dalyvavo muzikinėje edukacinėje veikloje, kurią vedė Vytauto Didžiojo universiteto, Švietimo akademijos, Muzikos katedros studentai iš Kinijos ir jų dėstytoja doc. Daiva Žitkevičienė.